top of page

ABOUT

IMG_9959_SBS2.jpg

OBJEKTİFİN ARDINDA,

BİSİKLET ÜZERİNDE...

Bisiklet ile fotoğraf geçmişim çok ilginç biçimde çakıştı hayatımda...Almanya'da doğup büyümüş biri olarak bisikletin o zamanlardan beri hep özel yeri vardır bende...Bisiklet bir tutkudur benim için...Peki ya fotoğraf? O da karanlık odalardan itibaren her zaman ilgimi çeken bir gizemli makinedir...İTÜ'de analog bir Zenith makineyle fotoğrafçılığa adım attım...yıllar sonra dijital çağda artık herşey çok hızlı ilerledi bende zamana ayak uydurdum. Başta keyif aldığım Spor, etkinlik ve yabanhayat fotoğrafçılığıyla fotoğrafçılık serüvenime devam ediyorum…

Bir fotoğrafçı olarak dünyaya yaratıcılık merceğinden bakıyorum. Benimsediğim bu yaratıcı yaklaşım, bana şimdiye kadar birçok maceraya atılma ve işinin ehli kişilerle birlikte çalışma fırsatı verdi. Her zaman keşfedilecek başka fırsatlar peşindeyim, böylece fotoğrafçılık becerilerimi geliştirmeye devam edebilirim. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz Kriteryum Yol Yarışı (2022)
Oral B Boğaziçi Triatlonu İstanbul (2021)
Turkcell Granfondo İzmir (2021)
Turkcell Granfondo Beykoz İstanbul (2021)
Dağ Bisikleti Maraton Dünya Şampiyonası (2020)
Frig Ultra Maratonu (2020)
Marmara Granfondo İstanbul F1 (2019)
Kartal Triatlonu (2019)
T.C.Orman ve Su işleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü  Iğdır’ın Kuşları adlı bilimsel çalışmada fotoğrafı yayımlandı.(2017)
T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı & Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 6.Türkiye Yaban Hayatı Fotoğraf Yarışmasında 1 fotoğrafı Sergileme Ödülü Belgesine layık görüldü.(2014)
İstanbul Rehberler Odası Sürdürülebilir Turizm İçin Alternatif Tur Rotaları Rehberinde fotoğrafı yayımlandı.(2013)
Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’nin Kuşları hakkında Bağbahçe dergisi 41. sayısında Berrin Akyıldırım tarafından yazılan yazıda fotoğrafı yayımlandı.(2012)
T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı & Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 3.Türkiye Yaban Hayatı Fotoğraf Yarışmasında 2 fotoğrafı Sergileme Ödülü Belgesine layık görüldü.(2011)
Ömerli Havzası Ekolojik Değerleri ve Kuş Atlası kitabına fotoğraflarla destek verdi.(2011)
TRT Okul kanalının “Çekirgenin Notları” isimli doğa programında fotoğrafı yayımlandı.(2011)
Fotoğraf Dergisinin Kingston Fotoğraf Yarışmalarında 2 kez ödül aldı.(2010)
Radikal Gazetesinin 31.05.2010 tarihindeki Çevre Haberinde fotoğrafı yayımlandı.(2010)
T.C.Çevre ve Orman Bakanlığı & Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 1.Türkiye Yaban Hayatı Fotoğraf Yarışmasında 2 fotoğrafı Sergileme Ödülü Belgesine layık görüldü.(2009)
Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitüsü Doğa ve Enstantene Fotoğraf Yarışmasında Sergileme ve Teşvik Ödülü aldı.(2009)
İKGT İstanbul Kuş Gözlem Raporunda fotoğrafları yayımlandı.(2008)
Trakus’a üye oldu (2008)

bottom of page